Powtórki przed egzaminem

Egzamin ósmoklasisty zbliża się wielkimi krokami. Warto więc wykorzystać ten czas na zadania powtórkowe. Dziś przychodzę do Was z materiałami, idealnymi na najbliższe zajęcia.

Moja pierwsza propozycja dotyczy pisania krótkich wypowiedzi. Do każdego slajdu uczniowie tworzą po kilka zdań. Zadanie można kontynuować i poprosić ich o dopisanie brakujących elementów polecenia, tak aby przypominało zadanie egzaminacyjne.

Kolejny prezentowany przeze mnie zestaw skupia się na środkach i funkcjach językowych. Prezentacja zawiera przykłady zadań, które możecie spotkać na egzaminie ósmoklasisty. Poniższe materiały powstały w ramach akcji 'Bloggers for children’. Jest to zaledwie niewielka część, tego co przygotowałyśmy wraz z innymi blogerkami. Cały dochód ze sprzedaży e-booka 'Uczę dorosłych i przygotowuję do egzaminów cz.4′ wesprze zbiórkę maleńkiej Hani, chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Więcej informacji o e-bookach znajdziecie tutaj.

⭐️ E-book 'Uczę dorosłych i przygotowuję do egzaminów cz.4′
https://www.siepomaga.pl/bloggersforhaniauczedoroslych

Na koniec chciałabym zaprezentować Wam świetne materiały stworzone przez Karolinę Pióro, autorkę bloga Good-Better-The Best. Prezentację wraz kartami pracy możecie znaleźć w trzeciej części e-booka 'Uczę dorosłych i przygotowuję do egzaminów’. Oprócz tego otrzymacie także dostęp do wielu innych materiałów, w tym do prezentacji przydatnej w przygotowaniu do matury ustnej. Ten e-book wspiera Tosię, która także dzielnie walczy z SMA. Więcej informacji na temat trzeciej części znajdziecie tutaj.

⭐️ E-book 'Uczę dorosłych i przygotowuję do egzaminów cz.3′
https://www.siepomaga.pl/bloggersfortosiauczedoroslych

Jak zdobyć materiały? Zasady są bardzo proste:

1️⃣ Wybierz e-booka i kliknij w odpowiedni link.
2️⃣ Wpłać przynajmniej 10 zł (jest to kwota minimalna, aby otrzymać e-booka)
3️⃣ Po opłaceniu wyświetli Ci się link do e-booka, zapisz go sobie! Ten sam link zostanie wysłany przez portal Siepomaga na podany przez Ciebie adres e-mail.

To już ostatnie momenty na zakup naszych materiałów. Ogromnie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie akcji i mamy nadzieję, że ostatnie e-booki także zdobędą Wasze uznanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *