Witam 🙂

Mam na imię Patrycja.

Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej i od 8 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Prowadzę Szkołę Językową Easy English. Już jako mała dziewczynka marzyłam o tym, aby w przyszłości zostać nauczycielką. Z biegiem lat pogłębiało się również moje zamiłowanie do nauki języków obcych, szczególnie angielskiego. Dzięki uporowi i ciężkiej pracy, to co kocham robić stałą się moim sposobem na życie.

Na co dzień pracuję z różnymi grupami wiekowymi, od przedszkolaków po osoby dorosłe. Staram się, aby na moich zajęciach nie wiało nudą. Wykorzystuję różne gry, ćwiczenia i zabawy, dzięki którym, nauka staje się niezwykłą przygodą.

Uwielbiam tworzyć własne materiały i chętnie się nimi dzielić. W ten oto sposób zrodził się pomysł na prowadzenie bloga. Od ponad 2 lat publikuję na nim gotowe materiały oraz recenzje gier czy książek, które sprawdzą się zarówno w pracy z uczniami indywidualnymi jak i z większymi grupami. Jeśli szukasz inspiracji na zajęcia to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Prywatnie jestem mamą kilkumiesięcznego Bartka. Kocham czytać i kolekcjonować książki. Od dłuższego czasu pasjonuję się również wszelkiego rodzaju robótkami ręcznymi.