Past Simple – speaking cards

Nadszedł czas na powtórzenie czasów przeszłych. Na pierwszy ogień poszedł czas Past Simple. W dzisiejszym wpisie znajdziecie karty na przećwiczenie budowy zdań twierdzących, pytań i przeczeń:)

Zestaw, który możecie pobrać, składa się z 24 kart. Na każdej z kart znajdują się informacje, które muszą zostać wykorzystane przy tworzeniu zdań. 

Karty sprawdzają się dobrze gdy uczniowie pracują w parach lub małych grupach. Można również ułożyć je wszystkie na podłodze obrazkami do dołu i stworzyć z nich grę. Wszystko zależy od wyobraźni nauczyciela i potrzeb uczniów.

4 komentarze do "Past Simple – speaking cards"

  1. Grę wykorzystałam na zajęciach indywidualnych jest cudna i moim uczniom również przypadła do gustu 🙂 ❤️

  2. Bardzo się cieszę, że materiały stworzone przeze mnie spodobały się Tobie i Twoim uczniom:)

  3. I was just going through your blog, and found some truly considerable articles which might benefit many of the visitors. I greatly appreciate you for posting them here between us. Keep writing and sharing your thoughts. One can learn and speak English in an effective way, just by downloading English Learning App on your own smartphone, which you can use whenever and wherever you want to practice your communication skills with experts.
    English Practice App Android | English Speaking App

  4. dziękuję, wykorzystam ze swoimi uczniami z klasy 7 i 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *